Уніж

Офіційна сторінка у соціальній мережі facebook.

Кузня Уніж – територія, де концентрується безліч позитивних ідей, подій та людей. Тут відбуваються тематичні волонтерки, освітні та художні студії, фестивалі, молодіжні табори.

Уніж творять та наповнюють ті, кому це місце з різних причин стало рідним та небайдужим, хто лишає тут частинку свого серця, щоб знову повертатись сюди, як до власного дому.

Наші цінності не є чимось новим, ми намагаємося синтезувати найкраще з доробків світових релігій, філософських течій та практик соціальних перетворень.

Ми збираємо та виховуємо СПРАВЖНІХ ЛЮДЕЙ – здатних до соціальної пожертви, професійного та морального розвитку, волонтерства. СПРАВЖНЯ людина отримує задоволення від праці та її результатів, незалежно від того, чи це безпосередньо впливає на її особистий добробут.

Конструктивна робота, освіта, спорт, музика, література, живе спілкування з позитивно- успішними героями нашого часу – наш інструментарій.

Місто Сонця, Мекка українського волонтерства, Храм соціал-перфекціонізму – у Кузні є багато назв. Більше про нашу філософію – у розділах “про проект”та “напрямки діяльності”.

Сайт “Кузні”: http://www.unizh.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.